Sports

Bitva gigantů v režii City, kanonýr Haller přepsal dějiny. Haaland míří do Evropské ligy


Tento týden připravil pro fotbalové fanoušky v celé Evropě hody. Úterý se nesl ve znamení bojů Ligy mistrů, stejně tak tomu bylo i o den později. Během středečního večera vyběhly na trávník výběry Paříže, Manchesteru City, Realu Madrid, Interu nebo Dortmundu. A opět se bylo na co dívat.

Jednoznačně největší pozornost poutalo tzv. Ropné derby, jak zápasu Manchesteru City a PSG někteří přezdívají. Dvojice elitních a bohatých klubů čekala odveta na Ostrovech, kam odcestovalo i smrtelné trio Messi, Neymar a Mbappé. Plus samozřejmě kouč Pochettino, který je spojován s odchodem do dalšího manchesterského klubu, United.

Už před zápasem bylo jasné, že jde o velkou věc. Svatostánek Etihad Stadium byl vyprodaný, v ochozech se v mrazivý středeční večer těsnalo 55 095 diváků. Šanci vidět drobného kouzelníka z Argentiny si zkrátka nechtěl nikdo nechat ujít.

City chyběl De Bruyne, Foden nebo Torres, i bez nich ale dokázal anglický tým dokráčet k vítězství. Na úvodní trefu Mbappého dokázal odpovědět Sterling a Jesus. Paris Saint-Germain jelo domů bez bodu, smutnit ale nemusí. Právě tohle duo totiž postupuje ze skupiny do další fáze milionářské Ligy mistrů.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

close