Sports

Další celebrita nasadí rukavice. Do ringu se chystá bývalý obránce Manchesteru United


Bývalý sportovci, hvězdy internetu nebo influenceři. Nešvar v podobě boxerských exhibic se rozjel do nevídané rychlosti. Trendu se chystá chytit také někdejší vynikající fotbalový obránce, který působil v Manchester United a hájil dres francouzského nároďáku. Patrice Evra půjde do akce na konci dubna.

Kariéru ukončil v roce 2019, naposledy hrál za anglický West Ham. Během dlouhých let vyhrál, co se dalo, má z italské Série A, anglické Premier League, ovládl také Ligu mistrů. To je jen krátký výčet toho, co Patrice Evra jako fotbalista dokázal. Zdá se ale, že sportovní duch v něm přetrval.

Evra v současné době baví internet svými vtipnými videy, nebojí se vyjadřovat k současným situacím ve sportu, vydal knihu, na ten největší kousek se ale teprve chystá. Francouz se v rámci boxerského galavečera postaví 30. dubna do ringu, soupeřem mu bude americký Youtuber Adam Saleh.

„Budu potřebovat celou svou britskou rodinu, aby se zastavila a ukázala svou lásku ke mně. Bude to opravdu šílené,“ prohlásil před pár dny Evra. Fightu už se nemůže dočkat, podle svých slov tvrdě trénuje a nebojí se. Strach mu nenahání ani fakt, že jeho soupeř Saleh už v ringu třikrát byl.

Zkušený borec versus nováček

Podobně jako řada dalších už boxerské rukavice zlákaly i Saleha. Tváří v tvář dalším hvězdám už stál třikrát a má slušnou bilanci. Dvakrát vyhrál, jednou remizoval. Ani Evra ale v bojových sportech není úplným začátečníkem. Připomenout můžeme třeba slavný kung-fu kop, kterým zasáhl fanouška Marseille v dobách, kdy za francouzský klub hrál.

„Jsem opravdu nadšený, že se vůbec poprvé ve svém životě zúčastním boxerského zápasu, protože jsem měl vždy velký respekt k lidem, kteří boxují. Není to jen o síle a síle, je to také o strategii a technice. Něco jako šachy,“ směje se někdejší hráč United, Monaka nebo Nice.

Zároveň dodal, že se těší také na to, až v ostrém zápase přestaví světu svůj tvrdý trénink. „Způsob, jakým boxeři trénují, je úplně jiný, než jak trénují fotbalisté. Je to pro mě obrovská příležitost. Samozřejmě se chci bavit, jako se vším, co dělám, ale také se chci ujistit, že ukážu, že si tohoto sportu vážím,“ doplnil.

Bývalý fotbalista se představí v ringu 30. dubna v O2 aréně v Londýně.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.