Sports

Jde mu basketbal, záliby má ale i jinde. Obrovská sbírka hvězdy NBA vás překvapí i pobaví


Hráč Indiany Pacers Myles Turner je možná nadaným basketbalistou, právě basketbal však zdaleka není jeho jediným talentem. Na internetové síti TikTok představil svoji obrovskou sbírku Lega, která zahrnuje lodě z hvězdných válek, nebo dokonce obří repliku Titaniku.

Pětadvacetiletý hráč nedávno na sociálních sítích předvedl svou bohatou kolekci Lega, z níž všem spadla čelist. Sbírka obsahovala také nedávno dokončený model slavné tragické lodi Titanic, složeného z tisíců miniaturních dílů. K fotce, kterou přidal na svůj twitterový účet, napsal následující. „O 9000 dílků a hromadu nadávek později!“

Podle webových stránek Lega je model 137 cm dlouhý, 45,72 cm vysoký a skládá se přesně z 9 090 kusů. Je to také jedna z těch dražších sad společnosti, v době psaní tohoto článku stála 14 tisíc korun a byla téměř vyprodána.

Turnerův tweet získal na platformě více než 104 000 lajků a inspiroval další fanoušky Lega ke sdílení vlastních modelů. „Gratuluji Mylesi,“ napsal jeden uživatel Turnerovi s obrázkem částečně dokončeného modelu Titanic. „Dobrá práce, začal jsem s tím včera se svým synem. Super.“

Batmobil nebo Hvězda smrti

V úterý se Turner podělil o video další sady ze své sbírky Lega na síti TikTok, které ukazovalo působivé stavby jako modely Batmobilu Michaela Keatona, Popelčin hrad a lodě z vesmíru Hvězdných válek včetně Millennium Falconu a Hvězdy smrti.

„Holky jsou samozřejmě super, ale zažili jste někdy pocit, že dokončíte 1k+ Lego sadu,“ napsal Turner v titulku ke svému virálnímu videu TikTok.

V roce 2018 se Turner v rozhovoru rozpovídal a novinářům sdělil, že mu doma nezbývalo nic jiného než stavět Lego. Rodiče mu totiž zakazovali hraní počítačových her, takže se během svého dětství naučil rychle postavit i velmi složité modely. Toto zakazování vydrželo rodičům až do doby, než odešel na vysokou školu.

„Vždycky jsem miloval Hvězdné války, ale jelikož jsem měl zakázané jakékoliv hry na počítači, musel jsem si to vynahradit jinak. Začal jsem pomalu a pak mě to neskutečně chytlo. Jednou jsem se opil a koupil jsem si strašně drahou loď na sestavení. Dodneška toho nelituji,“ prozradil s úsměvem na tváři Turner.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close