Sports

Když není doma máma, úřaduje „Lewa“. Polákův brilantní trik s culíkem a vysavačem baví internet


Útočník Bayernu Mnichov Robert Lewandowski se na sociálních sítích pochlubil fíglem, jak učesat svoji dceru s pomocí vysavače. „Když máma není doma,“ okomentoval snajpr vtipné video. Navíc to není jediná zvláštnost, kterou Robert přiznal.

Robert Lewandowski, polský fotbalový útočník, který hraje od června roku 2014 v Bayernu Mnichov. Předtím působil i v Borussii Dortmund a v polských klubech. Rovněž je polským fotbalovým reprezentantem a s národním týmem si třikrát zahrál na mistrovství Evropy, přesněji v letech 2012, 2016 a 2020. Byl také členem výpravy na světový šampionát v roce 2018.

Stroj na góly, kterých dal během své kariéry už přes 500, a k tomu jeden z nejlepších fotbalistů novodobých dějin ale všem ukázal, že to umí i doma. Jasně potvrdil, že se dokáže postarat o svou dceru, když není máma doma.

Na videu, které sdílel portál ESPN, můžeme vidět Roberta, který pomocí tyče od vysavače dělá svojí dceři udělat culík. Zní to jako nedosažitelný úkol, ale po shlédnutí videa zjistíte, že je to opravdu trik který možná otestujete i vy. Nasadíte gumičku na tyč, vlasy chytnete pomocí vzduchu a gumičku přemístíte na vlasy. Jednoduché!

Je zkrátka jiný

Třiatřicetiletý Lewandowski je známý tím, že dělá věci po svém. Potvrzuje to nejen na tomhle unikátním videu, o svoje zvláštní zvyklosti se ale pochlubil již v dřívějších letech. Další ze zvláštností je například zákusek ještě před večeří. Robert je ženatý s Annou, která už přivedla na svět dvě krásné děti. Kláru, kterou můžeme vidět na videu, a její sestru Lauru, které je jeden rok.  

Na fotbalové ploše si Lewandowski užívá další skvělou sezonu. Německý mistr Bayern vede i díky němu tabulku o šest bodů a sám Polák nastřílel v lize v 19 zápasech nastřílet 23 gólů. Nový rok začal pro rodáka z Varšavy velmi slibně, byl vyhlášený nejlepším hráčem roku podle FIFA.

Prvenství mu mimo jiné vynesl třeba překonaný rekord v počtu gólů za jednu sezonu Bundesligy. „Lewa“ jich dal 41, čímž dal zapomenout na počin Gerda Müllera. Díky tomu byl poprvé v kariéře oceněn Zlatou kopačkou pro nejlepšího střelce napříč evropskými ligovými soutěžemi. V listopadu 2021 skončil druhý v hlasování o Zlatý míč za Lionelem Messim a stejnými pořadateli byl oceněn trofejí pro nejlepšího útočníka.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close