Sports

Lewis Hamilton jako módní ikona. Jezdcův neobvyklý vkus bortí celý internet


Britský pilot a sedminásobný šampion formule 1 se umí blýsknout i jinak než na trati. Nejlepší jezdec historie předvádí svoje módní kousky jak na sociálních sítích, tak i na veřejných akcích. Na svém instagramovém profilu představuje nejen svůj život profesionálního závodníka, ale také sebe samého v roli ikony módního světa.

Formule 1 je napínavý sport, který si lidé užívají po celém světě a je nejvyšší třídou mezinárodních automobilových závodů. Už zítra odpoledne se rozjede další ročník mistrovství světa, o kterém mnozí tvrdí, že bude minimálně tak napínavý, jako ten loňský.

Na ostrý start se chystá také Lewis Hamilton, který už se tak trochu stal dominantou formule 1. S ním na trati je vzrušující zážitek na denním pořádku. Britského jezdce je radost sledovat, svým nadáním a umem ve formuli dokáže nadchnout i úplného neznalce. Tím, že se zapsal do závodní historie, se mu postupně podařil fenomenální přechod i do světa módy.

Jestli čekáte černobíle outfity, musíme vás zklamat

V Lewisových outfitech nenajdete jedno. A to přesně nudu. Jeho dokonale barevné kombinace, které k sobě neskutečně ladí, mu závidí nejedna slavná osobnost. I díky svému módnímu vkusu a nadšení se Hamilton stává hlavním hostem a hvězdou na módních show a přehlídkách. Jeho róby nikdy nenechají kolemjdoucí chladnými. Někdy se do jeho šikovných rukou dostane i jeho pes Roscoe.

Celý Lewis je ztělesněním něčeho božského. Jeho kombinování oblečení dodává jeho osobě styl a jedinečnost, jeho funky kousky baví celý svět a jeho kalhoty jsou na seznamech nemálo lidí. Můžeme s jistotou říct, že Lewis se zabydluje na prvních místech nejen ve sportovním světě, ale rozhodně i v tom módním, protože jeho jednoduchý a přesto velmi promyšlený styl je něco, čím odzbrojí všechny kritiky.

Zároveň je u Lewise vidět velká obliba v jednoduchých a pravidelných tvarech. Tvary jako čtverce nebo obdélníky jsou trendem několika posledních let a Lewis s nimi není určitě pozadu. Některým lidem už přijde Lewisův styl přehnaný, opak je ale pravdou a barvy a šílené kombinace budou vždycky vládnout světu.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close