Sports

Mike Tyson si vystřelil ze svého zkratu. Nabízí bonbóny, které mají tvar Holyfieldova ucha


Jen málokterý zápas zanechal na sportovní veřejnosti takovou stopu. Odveta mezi Mikem Tysonem a Evanderem Holyfieldem z roku 1997 se zapsala do dějin svou kontroverzí a diskvalifikací. Kus ucha, který tehdy Tyson svému sokovi ukousl, se teď po letech opět vrací do hry. Američanova firma začala vyrábět marihuanové bonbóny v zajímavém tvaru.

Psal se rok 1997 a Mike Tyson nastoupil do ringu ke druhému zápasu s Evanderem Holyfieldem. Během své kariéry mockrát „Železný Mike“ neprohrál, první vzájemný souboj ale ano. Odvetu chtěl ovládnout za každou cenu a hodlal jít za hranu. Tak, jak to provedl, ale zřejmě sám ani nezamýšlel.

Oba hlavní aktéři se k sobě přiblížili na pár centimetrů a Tyson se před zraky milionů diváků rozhodl ukousnout Holyfieldovi kus ucha a vyplivnout ho na zem. Nechutné scény následovala diskvalifikace Tysona a téměř dvouletá pauza. Po ní už se člen Síně slávy boxu do své bývalé formy nedostal.

Bonbóny zajímavých tvarů

Tyson v současné době komentuje boxerské zápasy, chodí na galavečery, dokonce už se postavil k několika soubojů v rámci exhibicí. Jeho hlavní náplní života je ale firma, který vyrábí marihuanové produkty. Mluví se o tom, že měsíčně vydělá až 500 tisíc dolarů, což není vůbec málo.

Její majitel má často střelené nápady a poslední kousek je toho jasným důkazem. Tyson se rozhodl prodávat jakési marihuanové bonbóny, které mají tvar Holyfieldova ucha po zásahu jeho zubů. Jinými slovy, uším chybí jedna část. Přesně, jak tomu je v reálu.

Dvojice už si vše vyříkala, fotí se společně na nejrůznějších akcích a Tyson dokonce už před třemi lety na téma bonbónů zavtipkoval. „Možná budeš součástí mého byznysu,“ smál se na Holyfielda. Jeho plány se teď zhmotnily, nová pochutina nese název „Mike Bites“, tedy něco jako Mikeovi kousance.

Na Tysonově ranči se dějí věci. Nejenže na něm Tyson pěstuje až na 20 akrech marihuanu, navíc s ní ale vzápětí dělá psí kusy. Nutno však říct, že to Mike umí. Udělat si legraci sám ze sebe a ze svého největšího zkratu v kariéře? To chce kuráž.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close