Sports

Nejhorší noc v životě. Bývalý stoper Arsenalu se vzbudil o více než 20 milionů chudší


Jednu z nejhorších nocí prožil německý fotbalista Shkodran Mustafi. Během spánku z soboty na neděli se mu lupiči vkradli do jeho rodinného sídla a ukradli jmění v hodnotě 20 milionů korun. Zatímco hvězda tvrdě spala, zloději si odnášeli šperky a hotovost. Podle policie se může jednat o organizovanou skupinu.

Dům bývalého obránce Gunners Shkodrana Mustafiho byl vykraden. Rodinné sídlo, které se nachází nedaleko Valencie, bylo v noci ze soboty na neděli navštíveno zloději a oloupeno o neskutečných 20 milionů korun. Obránce týmu Levante si v poklidu snil ve své posteli v horním patře, zatímco mu lupiči obcházeli dům. Samotnému Shkodranovi se naštěstí nic nestalo. Podle místní policie měli zloději vstoupit do residence v kapucích přes balkon, kam se vplížili se z golfového hřiště, které se nachází před domem. Mluví se o tom, že zloději strávili v domě zhruba 30 minut, než se Mustafi probudil.

Z residence byly odcizeny „pouze“ šperky a hotovost. Sám Mustafi si ale myslí, že si zloději přišli professional něco jiného. Zdi mu totiž zdobí nemálo hodnotné obrazy, které ale lupiči nestihli po probuzení Mustafiho odnést. Hráč Levante, který dříve působil v Arsenalu a s německou reprezentací to dotáhl až okay titulu mistra světa, ihned zalarmoval policii. Odcizené mění bylo vyčísleno na 24,5 milionu korun. Zároveň policie uvedla, že se může jednat o organizovaný gang, který se zabývají vykrádáním domů slavných celebrit.

Obránce se rád ukazuje

Mustafi se na sociálních sítích rád chlubí svým bohatstvím. Na jeho instagramovém profilu můžeme vidět i video, kde se nachází ve své vile a ukazuje, jakým luxusním život si žije. Ve sbírce má hned několik nadupaných autíček, kterými se rád prohání.

Bohužel Mustafi není jediným, kdo zažil vloupání zlodějů. I několik dalších fotbalistů se v této sezoně stalo obětí loupeží. Od útočníka Karima Benzemy z Realu Madrid ve španělském hlavním městě až po Manchester, kde se se terčem útoků stali Victor Lindelof a Joao Cancelo. Posledně jmenovaný byl během loupeže dokonce i napaden. Reece James z Chelsea a obránce Gabriel Magalhaes z Arsenalu utrpěli též podobné loupeže.
Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close