Sports

Pravý hák jako z učebnice. Rozjetý Jake Paul sejmul bývalého šampiona UFC i napodruhé


Měl bojovat s bratrem Tysona Furyho, ten ale na poslední chvíli fight ze zdravotních důvodů odřekl. Jake Paul ale nijak smutnit nemusí, narychlo si totiž domluvil odvetu s bývalým šampionem UFC Tyronem Woodleym a jasně zvítězil. Z jeho KO se přímo tají dech.

Kontroverze, peníze, tvrdé údery. Pokud by se někdo zeptal Jakea Paula, jak by sám sebe popsal v několika slovech, klidně by to mohlo vypadat nějak takto. Slavný Youtuber se přesunul z internetu do světa boxu. A udělal celkem dobře, ovládl totiž všech pět svých zápasů.

Do ringu se Paul poprvé podíval už v roce 2019. Od té doby ovládl pět bitev se čtyřmi různými soupeři. Navíc, kromě jedné všechny ukončil stylem KO. Ať už je 24letý Američan jakýkoliv, zápal pro sport a tvrdou ránu mu upřít nelze.

Fury out, Woodley in

Jake Paul stále nemá dost a rukavice nasazuje téměř při každé možné příležitosti. Naposledy bojoval na konci srpna s Tyronem Woodleym a teď v prosinci si brousil zuby na bratra Tysona Furyho, Tommyho. Ten ale fight vzdal, neboť se necítil fit.

Paul se ale přeci jen do ringu dostal. A to díky Tyronu Woodleymu, který si věřil na úspěch v odvetě. Bohužel pro něj se ale nic takového neudálo. Ne zrovna pohledný zápas ukončila v 6. kole parádní rána, po které bývalý šampion UFC upadl na zem a už se nezvedl.



Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

close