Sports

Úprk s manželkou na zádech, bitva polštáři. Bizarním sportům se meze nekladou


Pokud jsme vás v minulém článku zaujali extrémním žehlením, tak i dnes pro vás máme připravené výborné sportovní perličky. Podíváme se na další kuriózní sporty, které se ve světě objevují. Těšit se můžete na nošení manželky na zádech nebo počítání oveček.

Nejchlupatější záda vedou

Ano, čtete správně. Tato sportovní soutěž je velmi atraktivní po celém světě. Někteří se svým ochlupením bojují a před světem ho schovávají. Jiní ho zase s hrdostí ukazují světu a objíždějí různé soutěže. Soutěž probíhá asi takto. Muži se svlékají před publikem a ten, který dostane nejvíce ohlasů v podobě vřískotu a tleskání, vyhrává. Hlavní cena za triumf? Laserové odstranění chlupů.

Nahé rugby

Tuto zvláštní disciplínu hostí Nový Zéland, konkrétně město Dunedin. V roce 2002 se zde konalo první a v roce 2006 zatím poslední utkání nahých ragbistů. Soupeřil proti sobě tým místních studentů proti „baťůžkářům“. Bohužel, v této chvíli zatím tento zajímavý sport hledá nové pořadatele, kteří by se tohoto sportu nebáli.

Šampionát v nošení manželky

Finská tradice, která by se ale určitě uplatnila i u nás. Závod, do kterého nastoupí muž v roli běžce a žena jako závaží, by se určitě spoustě lidem zamlouval. Muž musí se ženou na zádech zdolat 250 metrů. Během svého počínání potká několik překážek, jako jsou například voda, záludné povrchy a spoustu různých nástrah.

Hlavní cenou je mobilní telefon a množství piva, které odpovídá váze manželky. Samozřejmě soutěž má i pár pravidel. Manželka například musí vážit více než 49 kilo, musí jí býti více než 17 let a při pádu manželky dostáváte 15vteřinový časový trest navíc.

Polštářová bitva

Nepředstavujte si žádné příjemné muchlování s polštářem. Tento poloprofesionální sport je určený pouze ženám. Útočící a obranou zbraní je pouze polštář a v kanadském Torontu dokonce vznikla liga, Pillow Fighting League, která se probojovává do celého světa. Souboj se koná v aréně a trvá 5 minut. Pokud ani po této době není znám vítěz, rozhodne o něm tříčlenná porota.

Počítání oveček

Pokud si pod tímto sportem představujete sladké počítání před spaním, tak jste bohužel na omylu. Jedná se o australský sport, který se provozuje na farmách. Od roku 2006 se zde soutěží v počítání ovcí. Ovce se vypustí do ohrady, soutěžící se snaží odhadnout počet ovcí. Ten který je výsledku nejblíže vyhrává hlavní cenu.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.